St. Regis Abu Dhabi

 

Značka St. Regis je známa svojou nadčasovou eleganciou a prvotriednym servisom. Tieto prívlastky platia mnohonásobne v St. Regis Abu Dhabi. Opulentné priestory, dekadentné reštaurácie a bary, dych vyrážajúci výhľad na celé mesto… Hotel sa nachádza na vrchných poschodiach majestátných veží Nation Towers na prepychovom pobreží západnej časti Corniche, takže už samotná jeho lokalita je výnimočná.

 

Vďaka ikonickej službe St. Regis Butler bude o Vás postarané od prvej do poslednej chvíle strávenej v hoteli. Váš osobný butler zariadi všetky Vaše požiadavky a postará sa o Váš voľný čas, komfort a ničím nerušený oddych.

 

Remede Spa je miestom dokonalého relaxu, omladzujúcich a skrášľujúcich procedúr. V hoteli nájdete aj Treasure Island Children’s Club, kde sa multilinguálni animátori postarajú o zábavu najmenších hostí. K hotelu patrí aj Nation Riviera Beach Club a s ním aj oddych pri 2 bazénoch na 200 metrovom súkromnom úseku nedotknutej pláže s bielym pieskom a vánkom od Arabského zálivu.

 

Vychutnajte si elegantnú večeru a koncert pianistu, po ktorom Vám barman predvedie legendárnu sabráž.

 

Vedeli ste, že každý hotel St. Regis má svoju vlastnú verziu coctailu Bloody Mary? V Adu Dhabi si napríklad môžete vychutnať „Desert Snapper“.

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

283

Typy izieb

Suite
Sea View Room

Transfer

Pozemný
35 km

Mám záujem

You don't have permission to register