Sun Gardens Dubrovnik

LUXUSNÝ HOTEL

V pohodlnej blízkosti od historického mesta Dubrovnik, predsa dostatočne vzdialený od hlučných davov, na brehu najčistejšieho mora Európy, leží Sun Gardens Dubrovnik Hotel & Residences rezort „zahalený“ vôňou a chuťami Jadranu, člen skupiny The Leading Hotels of the World. 

Nájdete tu vyváženú kombináciu plážového relaxu, športu a aktivít, kvalitnej gastronómie aj zábavy pre deti. Moderná atchitektúra hotela pekne zapadá do krásneho prírodného prostredia.

Len niekoľko krokov delí rezort od rozľahlej pláže s drobnými kamienkami a vyhradenou VIP zónou. Vstup do mora je pozvoľný, pohodový aj pre najmenšie nožičky.

Hotel ponúka 3 bazény: Lemonia pool – pre rodiny, Marina pool – pre dospelých, Sunset pool – s krásnym výhľadom.

Okrem toho si hostia môžu vychutnať 7 reštaurácií a 9 barov, vrátane zmrzlinárne a vital baru. Čo sa týka kuchyne, bez pochýb tu nájdete to najlepšie zo stredomorskej kuchyne, ale aj gurmánske cestoviny, grilované špeciality, dary mora, atď.

Detičkám je k dispozícii Marco Polo Kids Club, rodičom kvalitné spa s hydroterapiou, tepidáriom a rôznymi ďalšími procedúrami, a pre všetkých je tu športové centrum. 

Čo sa týka ubytovania, hotel ponúka 201 izieb v rôznych kategóriách. Okrem toho je tu separátna časť s 207 rezidenciami a Residence Club Service, ako aj súkromné vily s viacerými spálňami a maximálnym súkromím.

Cena na 1 osobu od 994€

Cena zahŕňa:
Ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe obsadenej 2 osobami
raňajky
Všetky dane a miestne poplatky
Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

201

Typy izieb

Suite
Private villa
Deluxe Room
Residences
Standard Room

Transfer

Pozemný
960 km od Bratislavy

Mám záujem

You don't have permission to register