The St. Regis Bali Resort

The St. Regis Bali Resort je luxusné útočisko s vynikajúcou polohou na Nusa Dua.

Široká a pokojná zlatá pláž, ktorá sa zdá priam nekonečná, sa postupne „rozpúšťa“ v hektároch bujných záhrad, ktoré Vás očaria tropickou flórou a faunou.

Pláž je dokonalým miestom na leňošenie aj plávanie, nakoľko voda je tu pokojnejšia ako na druhej strane ostrova, ktorú vyhľadávajú skôr surferi.

Na každom kroku v rezorte vás sprevádza európska elegancia kombinovaná s autentickými balijskými prvkami a obklopí vás krása, kreativita a spiritualita charakteristická pre Bali.

 

Exotický zážitok začína vstupom do lobby, kedy vám v ušiach zaznejú tóny tradičnej lokálnej hudby. Pokračuje fascinujúcou ohnivou show či skrášľujúcim rituálom v Iridium Spa, a vyvrcholí výhľadom počas gurmánskej večere na more, ktorý vám na chvíľku vyrazí dych.

Nesmieme zabudnúť na ikonický St. Regis butler service, ktorý už vyše 100 rokov prináša svojim hosťom splnenia každého dovolenkového priania vysoko personalizovaným spôsobom.

 

Nájdete tu elegantné suity, aj súkromné vily s viacerými spálňami, bazénom a priamym prístupom na pláž. Rezort ponúka 2 reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou, indonézsku reštauráciu, 2 bary a Gourmand Deli, miesto ľahkých a sviežich jedál, delikátnych zákuskov, kávových a čokoládových špecialít. Okrem toho tu nájdete rodinný bazén, bazén v tvare lagúny so slanou vodou, bazén v spa, fitness centrum, butik, detský kútik, a úžasné okolie, ktoré ponúka podmanivú prírodu, chrámy, ryžové polia a mnoho ďalších atrakcií.

 

Užite si plávajúce raňajky priamo v bazéne, piknik na pláži s partnerom alebo rodinou, wellness rituál so šampanským, ktorého súčasťou je aj legendárna sabráž.

Vedeli ste, že coctail Bloody Mary namiešal prvýkrát barman menom Fernand Petiot v roku 1934 v St. Regis New York King Cole bar? Odvtedy sa stal známym po celom svete a je stále signature coctailom St. Regis. V každom hoteli si môžete vychutnať jeho verziu obohatenú o lokálne chute. V The St. Regis Bali Resort vám namiešajú lahodnú Bali Mary.

 

 

 

 

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

124

Typy izieb

St. Regis Suite
Gardenia Villa
The Strand Residence

Transfer

Pozemný
14 km

Mám záujem

You don't have permission to register