Trou Aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa

ROMANTICKÝ REZORT

Beachcomber je lokálna značka, symbol bohatého Maurícijského dedičstva zakoreneného v hoteliérstve a pohostinnosti. Prevádzkuje 8 hotelov na tomto krásnom ostrove, kde nájdete „lahodný coctail“ rôznych kultúr, historického aj prírodného dedičstva, gastronómie a pohodového ostrovného života. Čas tu plynie akosi inak: v rytme jemného vánku nesúceho vôňu korenín a trstinového cukru, ako aj vĺn blankytného Indického oceánu.

 

Trou Aux Biches je rezort s nadčasovou eleganciou a romantickou atmosférou. Leží pri Mont Choisy Beach na serverozápade ostrova.

 

35 hektárová tropická záhrada ležiaca na najslnečnejšom pobreží Maurícia má kryštálovú lagúnu a takmer 2 km bielej pláže, ktorá dotvára scenériu prekrásneho západu slnka.

 

Ubytovanie pozostáva z priestranných suít v podobe domčekov, ktoré sú postavené do tvaru polmesiaca. Centrálnym prvkom každého polmesiaca je bazén, kde sa hostia môžu socializovať, keď túžia po spoločnosti. Suity vyšších kategórií ako aj súkromné vily nachádzajúce sa v rezorte majú súkromné bazény. V srdci rezortu nájdete centrálny bazén a v detskom klube detský bazén, takže kdekoľvek sa nachádzate, je to zaručene iba pár krokov k bazénu či oceánu.

 

Nájdete tu luxusné spa, teen club, množstvo športového vyžitia, baby sitting zdarma v stanovených hodinách, a aj tu máte možnosť kombinovať pobyt s iným hotelom alebo navštíviť reštauráciu iného hotela, napríklad keď si pôjdete zahrať golf do Paradisu.

 

Ochrana prírody je v rezorte prioritou, Trou aux Biches je prvý eco-friendly hotel na ostrove, ktorý zároveň ponúka tie najmodernejšie služby s dôrazom na súkromie, priestor a diverzitu. Je splnením sna o dokonalej svadbe alebo medových týždňoch strávených na Mauríciu.

 

GASTRONÓMIA:

L‘ Oasis – hlavná reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou

La Caravelle – maurícijská kuchyňa

Il Corallo -talianska reštaurácia

La Plage – ľahké a svieže špeciality a dary mora

Blue Ginger – ázijská kuchyňa

Mahiya – indická reštaurácia

 

 

 

Cena na 1 osobu od 881€

Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
raňajky
Všetky dane a miestne poplatky
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

333

Typy izieb

Family Suite
Junior Suite
Private Pool Villa
Beachfront Suite

Transfer

Pozemný
70 km

Mám záujem

You don't have permission to register