Utopia by Mykonian

 

Utopia Relais & Châteaux, zasadený do skaly 300 metrov nad plážou Elia, robí česť svojmu menu v duchu súznenia sofistikovanej pohostinnosti a čírej prírodnej krásy. Vitajte na mieste navrhnutom pre skutočných znalcov Mykonosu.

 

Okrem toho, že hotel sa môže popýšiť najvyšším štandardom luxusu a špičkových služieb, spája prírodnú krásu svojej polohy s moderným bohatstvom. „Zelené svedomie“ podporuje štrukturálne využitie miestne ťaženého, ručne brúseného kameňa a trvalo udržateľných materiálov, čím dosahuje harmonický protipól ikonických dizajnových kúskov a prispôsobeného vybavenia pôvabných interiérov.

 

Utopia vyhľadávaná destinácia pre páry a novomanželov, ktorí hľadajú romantický útek v nádhernom prostredí, len pár minút od najdlhšej pláže na Mykonose. Luxusné suity a vily poskytujú všetok komfort a služby, reštaurácie zasa rozmanité možnosti stravovania. Nechýbajú bary, relaxačné Thalasso kúpeľné procedúry a nádherný výhľad.

 

GASTRONÓMIA

Pavilion Restaurant – vydajte sa výnimočnú degustačnú cestu, ktorá vám nastaví nanovo latku kulinárskeho umenia

The Pool Club – atmosféra a pokoj gréckeho leta

 

Transfer z letiska na Mykonose: pozemný, 9 km

 

V prípade záujmu nás kontaktujte cez kontaktný formulár. Pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky zadajte prosím počet dospelých osôb a detí (vek detí) a približný termín cesty.

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

50

Transfer

Pozemný
9 km

Mám záujem

You don't have permission to register