Vespera Family Hotel

RODINNÝ HOTEL

Vespera Family Hotel je skutočný dovolenkový raj pre rodiny s deťmi každého veku. Jeho vybavenie zaručí absolútny komfort pre všetkých členov rodiny a množstvo programov a aktivít zaručí, že sa nikto nebude nudiť.  Leží na ostrove Lošinj v zálive Sunčana, 20 minút chôdze od mestečka Mali Lošinj.

Animačné programy a usmievaví animátori zabezpečia dni plné zážitkov, kým večere patria mini diskotékam, hudobným večerom a predstaveniam pre celú rodinu.

Malé detičky si užijú Pino baby a Mini Club plné hier, kým teenageri si prídu na svoje pri stolnom tenise, šípkach, herných konzolách či športoch. Pre mamičky s bábätkami je k dispozícii Mom’s corner, otvorený 24 hodín denne, s ohrievačmi fľašiek, kočíkmi a všetkými možnými potrebami pre batoľatá.

Vo Vespera Family Hotel sa všetko točí okolo detí a vody. V reštaurácii je prirodzené detské menu, izby sú prispôsobené potrebám rodín, zábava je zabezpečená v komplexe Aqua Fun. Detičkám sú k dispozícii 2 bazény s vodnými atrakciami a rôzne ihriská.

Hotel ďalej ponúka kaskádovitý bazén so slanou vodou, sladkovodný bazén s hydromasážnymi tryskami a vírivku s výhľadom na more.

Niekoľko krokov delí hotel od kamienkovej pláže. Krásny zážitok pre celú rodinu bude pranájom lode a plachtenie okolo ostrova Lošinj, ktorý vám odhalí malebné zátoky a skryté zákutia najčistejšieho mora v Európe.

Cena na 1 osobu od 888€

Cena zahŕňa:
Ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe obsadenej 2 osobami
polpenziu
Všetky dane a miestne poplatky
Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.

Kategória hotela

Premium hotely 4

Počet izieb

404

Typy izieb

Family Room
Junior Suite
Standard Room

Transfer

Pozemný
680 km od Bratislavy

Mám záujem

You don't have permission to register