Villa San Michele, A Belmond Hotel

VYNOVENÝ KLÁŠTOR Z 15. STOROČIA

 

Belmond je ikona vo svete hoteliérstva.

 

Značka je garancia kvality aj pre tých najnáročnješích cestovateľov, ktorí si potrpia na služby na najvyššej úrovni, na špičkový personál a prekrásne ubytovanie so všetkými vymoženosťami modernej doby v autentickom prostredí tých najkrajších destinácií.

 

Jej príbeh začal v roku 1976, keď Belmond kúpil legendárny hotel Cipriani v Benátkach. Založil ho Giuseppe Cipriani, ako útočisko pre svojich celebritných priateľov. Na jeho zozname hostí sa neraz ocitli zvučné mená ako Yves Saint Laurant, Sophia Loren a Frank Sinatra.

 

Dnes tvorí portfólio Belmondu 45 výnimočných zariadení v 24 krajiných sveta. Od vlakov cez riečne plavby a safari až po hotely, každý jeden má svoj vlastný príbeh. V srdci týchto príbehov neraz stojí umenie a kinematografia. Podstatou značky je jej historické dedičstvo, remeselné umenie a nefalšovaný, autentický servis. Belmond je súčasťou najväčšej skupiny luxusných značiek LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton.

 

Vila San Michele, patriaca pod Belmond Group, ukotvená na kopci Fiesole, znovuotvorila svoje brány po rekonštrukcii spoločných priestorov, modernizácii interiérového dizajnu a úprave exteriéru vrátane záhrad a lesov.

 

Sídli v kláštore z 15. storočia so sviežimi talianskymi záhradami, starobylými freskami, špičkovým pouličným umením a fasádou pripisovanou Michelangelovi. Ideálna základňa na objavovanie mesta Mediciovcov.

 

Nastúpte na bezplatnú celodennú kyvadlovú dopravu, v srdci Florencie budete len za 20 minút. Concierge vám rád zariadi prehliadky pouličného umenia vo Florencii a Chianti, ako aj aktivity šité na mieru na spoznanie Toskánska.

 

Prípadne zostaňte v hoteli a užite si lahodný piknik prispôsobený vašej chuti, vrátane ochutnávky vín. Vychutnajte si lahodnú večeru v gurmánskej reštaurácii La Loggia s jedinečným výhľadom alebo vyskúšajte menej formálne možnosti stravovania.

 

  • 5 reštaurácií & barov
  • Salus Regina Wellness Suite
  • panoramatický bazén

 

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať aj cez kontaktný formulár. Pre rýchlejšie vybavenie Vašej požiadavky zadajte prosím počet dospelých osôb a detí (vek detí) a približný termín cesty.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

45

Mám záujem

You don't have permission to register