a

Costa Navarino

Costa Navarino je jedným z najatraktívnejších a najdynamickejších regiónov Grécka v súčasnosti. Je to prémiová Stredomorská destinácia, v centre filozofie s udržateľnosťou a zachovaním prírodných krás Messinie a jej bohatého kultúrneho dedičstva.
Má skvelú dostupnosť z Atén aj letiska Kalamata, a je miestom, ktoré má čo ponúknuť každému typu sofistikovaného cestovateľa, či už sa jedná o rodiny alebo páry, aktívnych dovolenkárov, alebo vyznávačov leňošenia na pláži, milovníkov prírody, histórie, gastronómie či kultúry.
Vďaka vynikajúcej lokalite priamo na pobreží Iónskeho mora je miestom dokonalého plážového oddychu, zábavy a vodných športov. Areál má atmosféru autentickej gréckej dedinky, kde je 21 reštaurácií a barov, tenisové kurty, Anazoe Spa s rozlohou vyše 4.000 m², nekonečná ponuka aktivít na doplnenie energie a 4 golfové ihriská svetového formátu.
Vitajte v Costa Navarino!

Kategória hotela
Parametre
Vhodné pre

Z našej kolekcie vyberáme…

Radi Vám vypracujeme ponuku aj na iné hotely v našom portfóliu.

Mám záujem

Nový hotel
a a a

  Energia tu pramení zo slobody, individuality a rôznorodosti. Najnovšia integrovaná časť Costa Navarino má skvelú polohu priamo na pobreží Iónskeho mora, súčasný design, a chytľavú atmosféru v dokonalej rovnováhe s autentickými zážitkami a bohatou miestnou históriou. V tomto lifestylovom […]

You don't have permission to register